
Басейн дитячий Bestway 157-46 см, надувний, круглий, 4 кільця 51117
537 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 51117
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 522 л |
| Особливості | Дно надувне |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 157 х 46 см |
| Розмір паковання | 30 х 29,5 х 7,5 см |
| Зливний клапан | Немає |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 537 ₴



