
Ляльковий будиночок LimoToy з автомобілем та фігурками WD-933D
820 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: WD-933D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будиночок |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Кількість фігурок | 3 |
| Комплектація | Дім, автомобіль, фігурки 3 шт., меблі |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір машинки | 12 см |
| Розмір паковання | 64 х 32 х 8 см |
| Розмір фігурки | 6 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Функції | Звук | Світ |
- Ціна: 820 ₴
