
Автомодель Bburago - ASTON MARTIN AMR23 (2023) (1:43) 18-38090
597 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 18-38090
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bburago |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,09 кг |
| Вік | 10 років — 11 років | 12 років | 14 років | 15 років | 3 роки | 4 роки | 5 років | 7 років| 8 років| 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 3-4 роки | 5-7 років — 8-10 років |
| Марка авто | Aston Martin |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал коліс | Гума |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір машинки | 13 см |
| Розмір паковання | 14 х 7 х 6 см |
- Ціна: 597 ₴









