
Велосипед триколісний Turbotrike M 3648-6
1 543 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 3648-6
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Малиновий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки |
| Розмір | 73 х 48 х 56 см |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Живлення | 6 AA (немає в комплекті) |
| Висота керма | 54 см |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Додатково | Пляшка, накладка на сидіння, ручка-переноска |
| Діаметр коліс | 12 дюймів — переднє, 10 дюймів — заднє |
| Розмір сидіння | 18 х 15 см |
| Матеріал рами | Сталь |
| Висота сидіння | 35 см |
| Кількість коліс | 3 |
| Тип велосипеда | Триколісний |
- Ціна: 1 543 ₴


