
Біговел Technok Toys Мотоцикл салатовий 6443
1 133 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 6443
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Стать | Для хлопчиків |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг 600 г |
| Тип | Біговел |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 71,5 х 30,5 х 51 см |
| Розмір паковання | 71 х 51 х 35 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 1 133 ₴




