
Заколисуючий центр EL CAMINO Soul бежевий ME 1175 Beige
3 571 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1175 Beige
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,7 кг |
| Тип | Колисальний центр |
| Вік | 0 місяців| 1 рік| 1 місяць| 10 місяців| 11 місяців| 2 місяці| 3 місяці| 4 місяці| 5 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Додатково | Bluetooth|USB|Таймер |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 9 кг |
| Матеріал | Метал, Пластик, текстиль |
| Особливості | Заколисування |
| Живлення | от сети / от 4-х батареек АА |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 75 х 64 х 44 см |
| Розмір паковання | 50 х 19 х 39 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Серія | Soul |
| Спинка | Не регулюється |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Сенсорний | Через застосунок |
| Функції | Музика |
- Ціна: 3 571 ₴







