
Фiльтр-насос Intex 220-240V, 7900 л/год 26646
8 072 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 26646
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18,1 кг |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Матеріал | ABS пластик |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Розмір паковання | 60 х 58 х 40 см |
| Тип насоса | Пісочний |
| Тип товару | Фільтри та аксесуари |
- Ціна: 8 072 ₴



