
Насос Intex електричний, 220-240V 66642
1 352 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 66642
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Да |
| Вага | 1,7 кг |
| Вік | від 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Час заряджання | 9 - 10 годин |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Комплектація | 3 насадки |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Тип насоса | Електричний |
| Тип товару | Насос |
- Ціна: 1 352 ₴





