
-40%
Ігровий набір Bettina Лялька у гелікоптері 68298
615 ₴
369 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 68298
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Тип | Лялька |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота ляльки | 29 см |
| Розмір | 43 см |
| Розмір паковання | 45 х 27,5 х 20 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 369 ₴
