
Ігровий набір Paw Patrol Мегарятувальна станція з треком SM97220/6069672
4 777 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: SM97220/6069672
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Paw Patrol |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,5 кг |
| Тип | Ігровий набір |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Довжина траси | 106 см |
| Мультфільм | Paw Patrol |
| Персонажі | Гонщик |
| Живлення | 1 ААА (нет в комплекте) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 23 х 38 х 69 см |
| Розмір фігурки | 7 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 4 777 ₴








