
Плотик Bestway дитячий жовтий 32050
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 32050
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки |
| Вікова група | 0-2 років |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 76 х 76 см |
| Розмір паковання | 27 х 19 х 5 см |
| Тип товару | Плотик для купання |
- Ціна: 284 ₴




