
Конструктор LEGO Disney Стіч 43249
2 709 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 43249
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор LEGO Disney Стіч 43249
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEGO |
| Кількість деталей | 730 шт. |
| Матеріал | Пластмаса |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,92 кг |
| Тип конструктора | Персонажні футболки |
| Вік | 10 років | 11 років | 12 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Киновсесвіт | Disney |
| Персонажі | Стіч |
| За захопленням LEGO | Мультфільми |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 20 см |
| Розмір паковання | 28 х 26 х 10 см |
| Серія | LEGO Disney |
- Ціна: 2 709 ₴









