
Насос Intex електоричний 66636
490 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 66636
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Насос |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,5 кг |
| Вік | 13 років — 14 років | 15 років | 16 років | 18 років від 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Призначення | Для басейну |
| Живлення | від машини 12V |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 14,5 х 12,5 х 14 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 490 ₴




