
Тент Intex для басейнів 28038
503 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 28038
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,15 кг |
| Тип | Аксесуари для басейну |
| Вік | 13 років — 14 років | 15 років | 16 років | 18 років від 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Матеріал | ПВХ |
| Призначення | Для басейну |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 300 х 200 см |
| Розмір паковання | 24,5 х 23 х 10 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 503 ₴



