
Бебікокон El Camino NEWBORN+ чорний ME 1043 Royal Black
2 745 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: ME 1043 Royal Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага автокрісла | 3,3 кг |
| Вага паковання | 4,6 кг |
| Тип | Бебікокони |
| Вік | 0 місяців| 1 рік| 3 місяці| 6 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Група автокрісла | 0 і більше (з народження до 13 кг) |
| Максимальне допустиме навантаження | до 13 кг |
| Матеріал | Пластик, поліестер, льон |
| Нахил спинки | Немає |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 68 х 43 х 53 см |
| Розмір паковання | 43,5 х 35 х 70 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Серія | Newborn+ |
| Система кріплення | Ремінь автомобіля |
| Спосіб встановлення | Проти ходу руху |
| Стандарт безпеки | ECE R44/04 |
| Тканина | Лен + полиэстер |
- Ціна: 2 745 ₴




