
Басейн дитячий Bestway Підводний світ з ремкоплект 55029
386 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 55029
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 1.28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 2,5 роки| 3 місяці| 4 місяці |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Категорія | Басейн дитячий | Басейн каркасний |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 435л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 152 х 25 см |
| Розмір паковання | 12 х 12 х 35 см |
| Зливний клапан | Немає |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 386 ₴


