
Басейн каркасний дитячий Bestway 183-38см, наливний, Рибки 55030B
620 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 55030
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 2.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки| 2,5 роки| 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Категорія | Басейн дитячий | Басейн каркасний |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 946 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 183 х 38 см |
| Розмір паковання | 45,5 х 14,5 х 14,5 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 620 ₴


