
Шкільна парта трансформер Bambi з підставкою для книги M 4428-8
4 684 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4428-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Висота до сидіння | 42 см — за максимальної висоти, 30 см — мінімальна висота |
| Висота столика | 13 положень |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Розмір | 21 x 62 x 75 см |
| Розмір сидіння | 34 х 38 см |
| Розмір стільниці | 70 х 38 см |
| Розмір столика | 108 х 70 х 50 см |
| Розмір паковання | 76 х 62 х 21 см |
| Рівень нахилу | до 60 ° |
- Ціна: 4 684 ₴







