
Гірка дитяча Doloni велика 140 см 0140/13
1 079 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 0140/13
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Гірка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Висота | 80 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Колір | Біло-блакитний |
- Ціна: 1 079 ₴




