
Фільтр для насоса Intex 29003
316 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 29003
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Тип | Картридж |
| Вік | від 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Розмір | 20 х 10,7 см |
| Розмір паковання | 32 х 21 х 11 см |
| Тип паковання | Плівка термоусадкова ПЗФ |
- Ціна: 316 ₴


