
Басейн дитячий Bestway наливний 244 х 46 см 55001B
1 100 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 55001
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Басейн дитячий Bestway наливний 244 х 46 см 55001B
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 2074 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 244 х 46 см |
| Розмір паковання | 56 х 18 х 18 см |
| Серія | Fill'N Fun Pool |
| Тип басейну | Наливний |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 1 100 ₴


