
Заколисуючий центр-шезлонг Mastela світло-сірий 8113
3 123 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 8113
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Основні атрибути | |
| Тип | Шезлонг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5 кг |
| Вік | 0 місяців| 1 рік| 1 місяць| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 2 місяці| 3 місяці| 4 місяці| 5 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Комплектація | матрацик підвіска з 2 іграшками знімний капюшон і столик "Москітна сітка" |
| Максимальне допустиме навантаження | до 18 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, тканина |
| Нахил спинки | від 132 до 158 градусів |
| Особливості | Заколисування |
| Живлення | від мережі (USB шнур у комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 79 х 74 х 56 см |
| Розмір спального місця | 71 х 34 см |
| Розмір паковання | 53 х 49 х 15 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Плавно регулюється ременем |
| Тип керування | Через програму |
| Тканина | Лен |
| Функції | Музика "Таймер" |
- Ціна: 3 123 ₴









