
Каталка-толокар Doloni бежевий 0141/07
701 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 0141/07
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Толокар |
| Вік | 2 роки| 2,5 роки| 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 60 х 28 х 49 см |
- Ціна: 701 ₴





