
Фігурка Godzilla vs Kong Мегаґодзілла делюкс з променем 35584
2 237 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 35584
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | С. Промінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Тип | Фігурка |
| Вік | 10 років — 5 років | 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Киновсесвіт | Godzilla vs. Kong |
| Матеріал | Полімерні матеріали |
| Особливості | З артикуляцією |
| Персонажі | Godzilla |
| Живлення | 3 ААА (входять до комплекту) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 37 х 30 х 15 см |
| Розмір фігурки | 33 см |
| Функції | Звук | Світ |
- Ціна: 2 237 ₴








