
Надувний матрац Intex Велюр матрац 64762
721 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 64762
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.78 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 15 років — 16 років | 17 років, 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Категорія | Матраци та ліжка |
| Комплектація | Вбудований ножний насос |
| Максимальне допустиме навантаження | до 272 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 137 х 191 х 25 см |
| Розмір паковання | 36,5 х 30,5 х 16 см |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 721 ₴



