
Конструктор SLUBAN Metropolis пожежна частина M38-B1287
688 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M38-B1287
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Кількість деталей | 407 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг 102г |
| Тип конструктора | Будова |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 6 років,7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років — 8-10 років |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 27,5 см |
| Розмір паковання | 42,5 х 33 х 7 см |
| Серія | SLUBAN Metropolis |
| Тип конструктора | Класичний |
- Ціна: 688 ₴


