
Фігурка Total Anime Атака титанів W1 Ерен KAZ0006-W1
1 325 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: KAZ0006-W1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Акція топ брендів |
| Вага | 0,15 кг |
| Тип | Фігурка |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років — 14 років,5 років — 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Особливості | З артикуляцією |
| Персонажі | Anime |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір паковання | 6 х 17 х 23 см |
| Розмір фігурки | 16 см |
- Ціна: 1 325 ₴









