
Фігурка Godzilla vs Kong Ґодзілла гігант з променем 35551
1 287 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 35551
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | С. Промінь |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Акція топ брендів |
| Вага | 1 кг |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,5 років — 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років,8-10 років — від 13 років |
| Персонажі | Godzilla |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 28 см |
| Розмір паковання | 32 х 28 х 15 см |
- Ціна: 1 287 ₴





