
Трек Soba з 2 машинками на дистанційному керуванні A51-6A
979 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: A51-6A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Трек |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років,8 років — 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років |
| Довжина траси | 240 см |
| Додатково | 2 пульти |
| Комплектація | Трек, Машинка 2 шт. |
| Масштаб | 1:43 |
| Живлення | от сети/батарейки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 90 х 60 см |
| Розмір машинки | 10 см |
| Розмір паковання | 46 х 38 х 7 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | Радіокерування |
| Колір | Різнобарвний |
- Ціна: 979 ₴





