
Стільчик для годування Bambi, рожевий M 3233L-G Pink
3 638 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 3233L-G Pink
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Вага паковання | 9,4 кг |
| Вік | 1 рік| 10 років| 2 роки | 6 місяців |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 8-10 років |
| Висота сидіння | 51-68 см |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, екокожа |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Нахил спинки | від 110 до 176 градусів |
| Розмір | 109 х 88 х 60 см |
| Розмір сидіння | 51 х 68 см |
| Розмір стільниці | 56 х 29 см |
| Розмір паковання | 62,5 х 52 х 35 см |
| Регулювання висоти | 7 позицій |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Столик | Знімний |
- Ціна: 3 638 ₴





