
Толокар Автомобіль для прогулянок Technok Toys 7198
783 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 7198
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 2 роки |
| Вікова група | 0-2 років |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 65 х 44 х 31 см |
| Розмір паковання | 65 х 44 х 31 см |
- Ціна: 783 ₴





