
Надувне крісло Intex Велюр 68579
865 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 68579
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Тип | Надувне крісло |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — 18 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Матеріал | ПВХ із велюровим покриттям |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 114 х 114 х 71 см |
| Розмір паковання | 35 х 28 х 10,5 см |
- Ціна: 865 ₴



