
Надувний матрац Intex гігант 56841
1 732 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 56841
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — 18 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Максимальне допустиме навантаження | до 300 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 290 х 226 см |
| Розмір паковання | 48 х 41 х 15 см |
| Тип товару | Матрац надувний |
- Ціна: 1 732 ₴




