
Плотик Bestway череп бика 43401
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 43401
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вік | 10 років — 12 років | 13 років — 14 років | 15 років | 16 років | 18 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Додатково | Ремкомплект |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 95 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 257 х 239 см |
| Розмір паковання | 64 х 45 х 20 см |
| Тип товару | Плотик для купання |
- Ціна: 229 ₴


