
Самокат складний iTrike біло- синій SR2-049-1-WBL
2 983 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: SR2-049-1-WBL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 5 років — 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота керма | 89-100 см |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Матеріал коліс | PU |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір підніжки | 33-15 см |
| Тип самоката | Складной |
| Тип товару | Самокат дитячий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Гальмо | Ніжний/Ручний |
| Колір | Біло-синій |
- Ціна: 2 983 ₴

