
Дитячий водяний бластер на акумуляторі, USB, 2 кольори XD8011
700 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: XD8011
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 7,4V |
| Тип | Бластер |
| Вік | 10 років — 11 років — 15 років,5 років — 6 років,7 років — 8 років — 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 5-7 років — 8-10 років |
| Додатково | USB, викрутка |
| Об'єм, мл | 450 мл |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 51 см |
| Розмір паковання | 43 х 21 х 7 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 700 ₴




