
Басейн дитячий Bestway 122-25 см, круглий, 3 кільця, BW 51025
222 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 51025
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Вага | 0.75 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Категорія | Басейн дитячий |
| Матеріал | Вініл |
| Об'єм басейну | 140 л |
| Особливості | Дно ненадувне |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 122 х 25 см |
| Розмір паковання | 27 х 25 х 3,5 см |
| Зливний клапан | Немає |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Форма | Круглий |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 222 ₴



