
Фiльтр-насос Intex грубе очищення, система солоної води 26662
2 682 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 26662
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 кг |
| Тип | Фільтр-насос |
| Вікова група | Від 13 років |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | від мережі 220-240V |
| Розмір паковання | 22 x 27 x 27 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 2 682 ₴

