
Рюкзак Kite Kids Studio Pets SP24-559XS
1 081 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: SP24-559XS
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kite |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Бірюзовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Вага | 0,35 кг |
| Тип рюкзака | Дошкільний |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм рюкзака | 8,5 л |
| Розмір | 32,5 х 24,5 х 9,5 см |
| Рекомендований зріст | 100-115 см |
| Спинка | Щільна спинка з повітропроникною сіткою |
- Ціна: 1 081 ₴









