
Рюкзак YES Demon Slayer Tanjiro 559978
2 075 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 559978
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,6 кг |
| Тип | Рюкзак |
| Тип рюкзака | Молодіжний |
| Вік | 13 років — 14 років | 15 років | 16 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм рюкзака | 17 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 43 х 29 х 14 см |
| Рекомендований зріст | 145 — 175 см |
| Спинка | Щільна |
| Колір | Чорно-зелений |
- Ціна: 2 075 ₴









