
Рюкзак каркасний YES Minecraft Pinky 550094
2 509 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 550094
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,85 кг |
| Тип | Рюкзак |
| Тип рюкзака | Шкільний |
| Вік | 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Кількість відділень | 2 |
| Об'єм рюкзака | 15 л |
| Розмір | 35 х 28 х 15 см |
| Рекомендований зріст | 115 - 130 см |
| Спинка | Ортопедична |
- Ціна: 2 509 ₴









