
Нарукавник Intex червоний 58642
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 58642
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Категорія | Розваги надувні |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 23 х 15 см |
| Розмір паковання | 19 х 13 х 2 см |
| Тип товару | Нарукавники надувні |
- Ціна: 47 ₴



