
Плотик Bestway Дракон 41128
399 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 41128
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,08 кг |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років | 3 роки | 54 роки | 6 років — 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 3-4 роки,5-7 років — 8-10 років — від 13 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 45 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 180 х 150 см |
| Розмір паковання | 24 х 24 х 6 см |
| Тип товару | Плотик для купання |
- Ціна: 399 ₴








