
Надувний човен Intex Explorer Pro 50 на 1 дитину 58354
776 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: 58354
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 1.97 кг |
| Вид човна | Надувний човен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років — 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Категорія | Інше надувне |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Вініл |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 137 х 85 х 23 см |
| Тип товару | Човен надувний |
- Ціна: 776 ₴




