
Стільчик для годування Bambi складний M 4136-2 Pink
2 171 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4136-2 Pink
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Вага паковання | 4,7 кг |
| Тип | Стільчик для годування |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 2 роки,5 роки | 3 роки| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Кошик для іграшок |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, екокожа |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Нахил спинки | 111 градусов |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 76 х 61 х 95 см |
| Розмір сидіння | 27 х 27 см |
| Розмір паковання | 51 х 27 х 43 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Столик | Знімний, регульований |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Рівень нахилу | 111 градусов |
- Ціна: 2 171 ₴



