
Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою, принт M 4802EL-1
2 631 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4802EL-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 6,6 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Висота керма | 49 см |
| Висота сидіння | 35 см |
| Діаметр коліс | 22,5 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 92 х 84 х 44 см |
| Розмір сидіння | 14 см |
| Розмір паковання | 68 х 35 х 35 см |
| Колір | Принт |
- Ціна: 2 631 ₴
