
Рюкзак YES Cool 559998
1 520 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 559998
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,7 кг |
| Тип | Рюкзак |
| Тип рюкзака | Шкільний |
| Вік | 10 років | 11 років | 12 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм рюкзака | 17 л |
| Розмір | 41,5 х 30 х 14 см |
| Рекомендований зріст | 130-145 см |
| Спинка | Ортопедична |
- Ціна: 1 520 ₴









