
-9%
Карт педальний Bambi M 0645(2)-5
4 841 ₴
4 405,31 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 0645(2)-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Гальма | Ручний |
| Розміри | |
| Вага | 11.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 13,2 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Висота сидіння | 30 см |
| Діаметр коліс | 26 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 101 х 60 х 62 см |
| Розмір паковання | 100 х 65 х 25 см |
| Важіль холостого ходу | Да |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Ланцюгове передавання | Да |
- Ціна: 4 405,31 ₴





