
Набір для очищення басейнів Intex 28002
797 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 28002
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,5 кг |
| Тип | Аксесуари для басейну |
| Вік | 16 років | 17 років | 18 років від 18 років |
| Вікова група | Від 13 років |
| Довжина: | 239 см |
| Категорія | Обслуговування басейнів |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Особливості | Телескопічна ручка |
| Розмір паковання | 94 х 29 х 10,5 см |
- Ціна: 797 ₴




