
Крісло-пуфік дитяче Bambi динозаврик M 5721 Dino
1 420 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5721 Dino
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Вид м'яких меблів | крісло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вага паковання | 3,2 кг |
| Матеріал | Екокожа, наповнювач Memory Foam |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 61 х 50 х 48 см |
| Розмір сидіння | 25 х 28 см |
| Розмір паковання | 50 х 50 х 47 см |
- Ціна: 1 420 ₴



